Білогірська селищна рада - територіальна громада
Хмельницька область

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету об'єднаної територіальної громади

Дата: 28.03.2019 14:00

Фото без опису

28 березня 2019 року під головуванням селищного голови Василя Мельника відбулось чергове засідання виконавчого комітету об'єднаної територіальної громади. Членами виконкому прийнято рішення щодо розгляду письмових звернень жителів громади, про порушення клопотання щодо пільгового довгострокового кредиту за цільовою регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» заявнику, надано дозвіл на встановлення малої архітектурної форми, видано орден на службове житло, прийнято рішення про заборону торгівлі на проїзджій частині вулиці Шевченка(центр) в селищі Білогір'я, затверджено проектно-кошторисні документації (Поточний ремонт дороги Тростянка-Карасиха загальною вартістю п'ятнадцять тисяч сто шістдесят шість гривень; Поточний ремонт доріг комунальної власності в смт.Білогір’я вул.Підгорянська, вул.Лугова, вул.Старицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Партизанська, вул.Горинська,загальною вартістю дев'ять тисяч шістсот гривень). Також, заслухано інформацію про стан виконання плану доходів адміністративної комісії селищної ради за 2018 рік та затверджено план роботи виконкому на ІІ квартал 2019 року.